USŁUGI BUDOWLANE Z TRADYCJAMI

Duże doświadczenie w realizacji i nadzorze inwestycji. 

Czy posiadasz projekt budowlany, w realizacji którego możemy pomóc?

Profesjonalne prowadzenie inwestycji jako Inwestor Zastępczy

Firma GRAND – INWESTYCJE powstała w 1999 roku ( na początku jako Grand Usługi Budowlane). Właściciel firmy Andrzej Grabowski posiada duże doświadczenie zdobyte podczas pracy w dużych firmach budowlanych takich jak EXBUD S.A., WARBUD S.A., MOSTOSTAL Warszawa S.A. czy Budimex S.A. Kierował takimi budowami jak biurowiec GALILEO w Krakowie, hale produkcyjne dla zakładów Philip Morris w Krakowie. Centrum OUTLET w Sosnowcu czy Galeria Kazimierz w Krakowie.

Od 2010 roku firma działa jako Inwestor Zastępczy. Właściciel firmy wykorzystuje swoje doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu inwestycji dla prywatnych i publicznych inwestorów. Firma działa na terenie miasta Krakowa i województwa małopolskiego. Do ważniejszych inwestycji prowadzonych przez firmę należą m.in. budowa kamienicy przy ul. Prochowej 6 w Krakowie, biurowca i hali do produkcji żywic w Trzebini, biurowca i hali produkcyjnej fabryki mebli w Skawinie, pawilonów handlowych w Koszycach i Iwanowicach dla firmy ROGALA czy rewitalizacja Parku Krakowskiego dla Zakładu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. 

Skład podstawowy firmy stanowią inżynierowie, absolwenci Politechniki Krakowskiej:

Andrzej Grabowski i Anna Mucha i Katarzyna Wcisło.

Oprócz nich do kadżej inwestycji dodawane są zespoły inżynierów branżowych. Wśród nich są tak doświadczeni inżynierowie jak Stanisław Godlewski ( branża elektryczna ), Marcin Tokarz ( branża sanitarna), Joanna Torba i Jerzy Maćkowski ( branża drogowa) i wielu innych.